Activă Plătitor TVA TIMIŞ

IONET GARAJE S.R.L.

CUI
40146146
Reg. Comerț
J2018003944353
Înregistrată
13.11.2018
Sediu social JUD. TIMIŞ, ORŞ. JIMBOLIA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.10A, cod poștal 305400
5.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 13.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
690.000 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
3.540 RON
▼ 95% vs 2024
Capitaluri proprii
53.697 RON
▼ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0145 k290 k436 k581 k726 k2021 · Cifră de afaceri: 621.122 RON2022 · Cifră de afaceri: 634.817 RON2023 · Cifră de afaceri: 585.139 RON2024 · Cifră de afaceri: 726.137 RON2025 · Cifră de afaceri: 690.000 RON2021 · Profit: 38.946 RON2022 · Profit: 38.921 RON2023 · Profit: 30.543 RON2024 · Profit: 65.818 RON2025 · Profit: 3.540 RON2021 · Datorii: 35.508 RON2022 · Datorii: 38.397 RON2023 · Datorii: 49.872 RON2024 · Datorii: 43.654 RON2025 · Datorii: 45.062 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IONET GARAJE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 690.000 RON în 2025, cu un profit net de 3.540 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 690.000 726.137 585.139 634.817 621.122
Profit net 3.540 65.818 30.543 38.921 38.946
Capitaluri proprii 53.697 100.157 61.839 116.296 157.375
Active totale 98.759 143.811 111.711 154.693 192.883
Datorii totale 45.062 43.654 49.872 38.397 35.508
Număr mediu salariați 3 3 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

5.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.