Activă BRAŞOV

JRM SOLUTII DE AFACERI S.R.L.

CUI
40130069
Reg. Comerț
J08/2623/2018
Înregistrată
09.11.2018
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NEPTUN, NR.8A, BL.113, SC.A, AP.13
30.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 09.11.2018)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
590.556 RON
▼ 25% vs 2022
Profit net
552.594 RON
▼ 25% vs 2022
Capitaluri proprii
1.907.904 RON
▲ 41% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0157 k314 k471 k628 k785 k2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 238.800 RON2021 · Cifră de afaceri: 614.227 RON2022 · Cifră de afaceri: 784.941 RON2023 · Cifră de afaceri: 590.556 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 230.724 RON2021 · Profit: 590.338 RON2022 · Profit: 739.634 RON2023 · Profit: 552.594 RON2019 · Datorii: 18.092 RON2020 · Datorii: 24.991 RON2021 · Datorii: 13.725 RON2022 · Datorii: 33.703 RON2023 · Datorii: 95.255 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JRM SOLUTII DE AFACERI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 590.556 RON în 2023, cu un profit net de 552.594 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 590.556 784.941 614.227 238.800 0
Profit net 552.594 739.634 590.338 230.724 0
Capitaluri proprii 1.907.904 1.355.309 805.156 214.818 -15.907
Active totale 2.003.159 1.389.012 818.881 239.809 2.185
Datorii totale 95.255 33.703 13.725 24.991 18.092
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

30.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.