Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CITY CENTER PROPERTY LEASING S.R.L.

CUI
40115263
Reg. Comerț
J40/16027/2018
Înregistrată
07.11.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MIHAIL MOXA, NR.9, BIROUL 14, ET.2, cod poștal 10961
17.94
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 07.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.114.640 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
1.390.576 RON
▼ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
1.438.600 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0472 k944 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.766.145 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.097.858 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.291.953 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.360.842 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.114.640 RON2021 · Profit: 1.373.840 RON2022 · Profit: 1.681.387 RON2023 · Profit: 1.830.843 RON2024 · Profit: 1.534.717 RON2025 · Profit: 1.390.576 RON2021 · Datorii: 202.968 RON2022 · Datorii: 290.527 RON2023 · Datorii: 322.491 RON2024 · Datorii: 348.041 RON2025 · Datorii: 312.877 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CITY CENTER PROPERTY LEASING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.114.640 RON în 2025, cu un profit net de 1.390.576 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.114.640 2.360.842 2.291.953 2.097.858 1.766.145
Profit net 1.390.576 1.534.717 1.830.843 1.681.387 1.373.840
Capitaluri proprii 1.438.600 1.582.741 1.878.867 1.729.411 1.421.864
Active totale 1.805.272 1.928.578 2.199.157 2.017.763 1.622.506
Datorii totale 312.877 348.041 322.491 290.527 202.968
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.94
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.