Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RICCIANNA CARS S.R.L.

CUI
40089687
Reg. Comerț
J40/3274/2024
Înregistrată
01.11.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, INT. PĂRULUI, NR.30, CAM. 1, BL.59 BIS, SC.1, ET.8, AP.33
3.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 01.11.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
12.686 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
8.236 RON
▼ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
-5.603 RON
▲ 62% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k11 k16 k21 k27 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 16.562 RON2025 · Cifră de afaceri: 12.686 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 9.063 RON2025 · Profit: 8.236 RON2021 · Datorii: 21.955 RON2022 · Datorii: 21.954 RON2023 · Datorii: 26.555 RON2024 · Datorii: 17.574 RON2025 · Datorii: 17.394 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RICCIANNA CARS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 12.686 RON în 2025, cu un profit net de 8.236 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 12.686 16.562 0 0 0
Profit net 8.236 9.063 0 0 0
Capitaluri proprii -5.603 -14.925 -23.988 -17.197 -9.763
Active totale 11.791 2.649 2.567 4.757 12.192
Datorii totale 17.394 17.574 26.555 21.954 21.955
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

3.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.