Activă Plătitor TVA SĂLAJ

GAROMAT AUTO TRANS S.R.L.

CUI
40076482
Reg. Comerț
J2018000749319
Înregistrată
30.10.2018
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. TRAIAN, NR.9, CAMERA 1, cod poștal 450053
5.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 30.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
114.549 RON
▼ 64% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
35.927 RON
▼ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

083 k166 k249 k332 k415 k2021 · Cifră de afaceri: 201.567 RON2022 · Cifră de afaceri: 167.328 RON2023 · Cifră de afaceri: 414.581 RON2024 · Cifră de afaceri: 314.848 RON2025 · Cifră de afaceri: 114.549 RON2021 · Profit: 90.092 RON2022 · Profit: 23.011 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 61.358 RON2022 · Datorii: 56.327 RON2023 · Datorii: 202.013 RON2024 · Datorii: 73.352 RON2025 · Datorii: 21.793 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GAROMAT AUTO TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 114.549 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 114.549 314.848 414.581 167.328 201.567
Profit net 0 0 0 23.011 90.092
Capitaluri proprii 35.927 49.924 111.582 137.122 114.111
Active totale 57.720 123.276 313.595 193.449 175.469
Datorii totale 21.793 73.352 202.013 56.327 61.358
Număr mediu salariați 1 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.