Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OFB GENERAL SOLUTIONS S.R.L.

CUI
40064283
Reg. Comerț
J40/15526/2018
Înregistrată
29.10.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, B-DUL MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.10, ET.P, AP.1, cod poștal 50105
-7.88
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 29.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-49.987 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0118 k237 k355 k473 k592 k2021 · Cifră de afaceri: 245.823 RON2022 · Cifră de afaceri: 591.571 RON2023 · Cifră de afaceri: 23.238 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.059 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 115.726 RON2022 · Profit: 209.389 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 37.300 RON2022 · Datorii: 101.046 RON2023 · Datorii: 101.439 RON2024 · Datorii: 95.473 RON2025 · Datorii: 94.774 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OFB GENERAL SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 2.059 23.238 591.571 245.823
Profit net 0 0 0 209.389 115.726
Capitaluri proprii -49.987 -43.310 -37.747 209.629 168.366
Active totale 44.787 52.163 63.692 310.675 205.666
Datorii totale 94.774 95.473 101.439 101.046 37.300
Număr mediu salariați 0 0 2 3 1

Analiză de risc — insolvență

-7.88
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.