Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SENTITECH S.R.L.

CUI
40059570
Reg. Comerț
J2021005854405
Înregistrată
26.10.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR C. C. ARION, NR.11, SUBSOL. CAMERA 5. BIROU 9, AP.1, cod poștal 11081
22.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6210
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 26.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
997.034 RON
▼ 19% vs 2024
Profit net
479.785 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
306.879 RON
▼ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0248 k495 k743 k990 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 230.353 RON2022 · Cifră de afaceri: 698.914 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.147.816 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.238.006 RON2025 · Cifră de afaceri: 997.034 RON2021 · Profit: 180.742 RON2022 · Profit: 562.659 RON2023 · Profit: 412.990 RON2024 · Profit: 540.804 RON2025 · Profit: 479.785 RON2021 · Datorii: 7 RON2022 · Datorii: 69.868 RON2023 · Datorii: 64.378 RON2024 · Datorii: 184.019 RON2025 · Datorii: 74.242 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SENTITECH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 997.034 RON în 2025, cu un profit net de 479.785 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 997.034 1.238.006 1.147.816 698.914 230.353
Profit net 479.785 540.804 412.990 562.659 180.742
Capitaluri proprii 306.879 385.065 723.708 636.806 178.786
Active totale 381.121 569.084 787.971 706.424 173.793
Datorii totale 74.242 184.019 64.378 69.868 7
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

22.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6210).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.