Activă Plătitor TVA GIURGIU

EVA CONS COMPANY S.R.L.

CUI
40043760
Reg. Comerț
J2018000719529
Înregistrată
24.10.2018
Sediu social JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, ALEEA PLANTELOR, NR.25, CAMERA 3. CLĂDIREA SC VLD MANAGEMENT SRL. COMPUS DIN (SPAŢIU BIROU) ÎN SUPRAFAŢĂ UTILĂ DE 16.5 MP, ET.P
4.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 24.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
703.982 RON
▲ 172% vs 2024
Profit net
211.815 RON
Capitaluri proprii
79.725 RON
▲ 160% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0445 k891 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.484.224 RON2022 · Cifră de afaceri: 414.202 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.226.393 RON2024 · Cifră de afaceri: 259.162 RON2025 · Cifră de afaceri: 703.982 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 596.792 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 211.815 RON2021 · Datorii: 629.851 RON2022 · Datorii: 644.295 RON2023 · Datorii: 722.961 RON2024 · Datorii: 489.004 RON2025 · Datorii: 580.673 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVA CONS COMPANY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 703.982 RON în 2025, cu un profit net de 211.815 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 703.982 259.162 2.226.393 414.202 1.484.224
Profit net 211.815 0 596.792 0 0
Capitaluri proprii 79.725 -132.090 224.143 -372.648 -242.639
Active totale 660.398 356.914 947.104 271.647 387.212
Datorii totale 580.673 489.004 722.961 644.295 629.851
Număr mediu salariați 0 3 19 8 22

Analiză de risc — insolvență

4.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.