Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

AGIL INSURANCE S.R.L.

CUI
40036801
Reg. Comerț
J2018015223402
Înregistrată
23.10.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR PARTITURII, NR.13, PARTER. CAMERA 1, BL.66, SC.1, AP.1, cod poștal 62254
369.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 23.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
74.003 RON
▲ 95% vs 2024
Profit net
58.972 RON
▲ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
752.776 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

050 k99 k149 k199 k249 k2021 · Cifră de afaceri: 248.564 RON2022 · Cifră de afaceri: 88.007 RON2023 · Cifră de afaceri: 42.596 RON2024 · Cifră de afaceri: 38.032 RON2025 · Cifră de afaceri: 74.003 RON2021 · Profit: 201.922 RON2022 · Profit: 59.088 RON2023 · Profit: 32.962 RON2024 · Profit: 29.595 RON2025 · Profit: 58.972 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 704 RON2024 · Datorii: 832 RON2025 · Datorii: 2.180 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGIL INSURANCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 74.003 RON în 2025, cu un profit net de 58.972 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 74.003 38.032 42.596 88.007 248.564
Profit net 58.972 29.595 32.962 59.088 201.922
Capitaluri proprii 752.776 693.804 664.209 631.247 572.159
Active totale 754.956 694.636 664.913 631.247 572.159
Datorii totale 2.180 832 704 0 0
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

369.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.