Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RILA CURATILA S.R.L.

CUI
40020171
Reg. Comerț
J2024004258405
Înregistrată
18.10.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRM GURA CALIŢEI, NR.4-32, BOXA NR. 8. LOT 13, BL.2, SC.B, ET.SUBSOL, cod poștal 32604
9.58
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 18.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
292.928 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
57.200 RON
Capitaluri proprii
54.745 RON
▲ 596% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k177 k235 k294 k2021 · Cifră de afaceri: 293.087 RON2022 · Cifră de afaceri: 264.841 RON2023 · Cifră de afaceri: 294.333 RON2024 · Cifră de afaceri: 286.179 RON2025 · Cifră de afaceri: 292.928 RON2021 · Profit: 174.593 RON2022 · Profit: 116.695 RON2023 · Profit: 145.128 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 57.200 RON2021 · Datorii: 102.551 RON2022 · Datorii: 91.408 RON2023 · Datorii: 72.500 RON2024 · Datorii: 98.997 RON2025 · Datorii: 54.850 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RILA CURATILA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 292.928 RON în 2025, cu un profit net de 57.200 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 292.928 286.179 294.333 264.841 293.087
Profit net 57.200 0 145.128 116.695 174.593
Capitaluri proprii 54.745 7.865 145.368 116.935 174.833
Active totale 107.117 106.209 223.246 215.797 286.661
Datorii totale 54.850 98.997 72.500 91.408 102.551
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.58
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.