Activă MUREŞ

FUZIK TANC S.R.L.

CUI
40003367
Reg. Comerț
J2018001525266
Înregistrată
15.10.2018
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. AUREL FILIMON, NR.30, AP.1, cod poștal 540035
46.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 15.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
30.821 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
2.748 RON
▼ 78% vs 2024
Capitaluri proprii
31.397 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06 k13 k19 k26 k32 k2021 · Cifră de afaceri: 26.100 RON2022 · Cifră de afaceri: 28.192 RON2023 · Cifră de afaceri: 9.547 RON2024 · Cifră de afaceri: 32.118 RON2025 · Cifră de afaceri: 30.821 RON2021 · Profit: 16.445 RON2022 · Profit: 16.982 RON2023 · Profit: 842 RON2024 · Profit: 12.533 RON2025 · Profit: 2.748 RON2021 · Datorii: 679 RON2022 · Datorii: 436 RON2023 · Datorii: 136 RON2024 · Datorii: 142 RON2025 · Datorii: 850 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FUZIK TANC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 30.821 RON în 2025, cu un profit net de 2.748 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 30.821 32.118 9.547 28.192 26.100
Profit net 2.748 12.533 842 16.982 16.445
Capitaluri proprii 31.397 28.649 16.116 28.377 16.646
Active totale 32.247 28.791 16.252 28.813 17.325
Datorii totale 850 142 136 436 679
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

46.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.