Activă MEHEDINŢI

CLAU ŞI VASY ISVERNA S.R.L.

CUI
39995237
Reg. Comerț
J2018000516254
Înregistrată
12.10.2018
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT SELIŞTEA COM. ISVERNA, SELIŞTEA, NR.1
0.25
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Baia De Aramă
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 12.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
189.879 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
70.664 RON
▲ 825% vs 2024
Capitaluri proprii
-88.853 RON
▲ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

083 k166 k250 k333 k416 k2021 · Cifră de afaceri: 286.920 RON2022 · Cifră de afaceri: 178.029 RON2023 · Cifră de afaceri: 184.808 RON2024 · Cifră de afaceri: 183.013 RON2025 · Cifră de afaceri: 189.879 RON2021 · Profit: 27.454 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 7.641 RON2025 · Profit: 70.664 RON2021 · Datorii: 180.713 RON2022 · Datorii: 236.636 RON2023 · Datorii: 389.117 RON2024 · Datorii: 416.216 RON2025 · Datorii: 311.145 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLAU ŞI VASY ISVERNA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 189.879 RON în 2025, cu un profit net de 70.664 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 189.879 183.013 184.808 178.029 286.920
Profit net 70.664 7.641 0 0 27.454
Capitaluri proprii -88.853 -159.517 -167.158 -33.036 -25.040
Active totale 222.292 256.699 221.959 203.600 155.673
Datorii totale 311.145 416.216 389.117 236.636 180.713
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.25
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.