Activă BRĂILA

RALUCAATELIERARTIZANAL S.R.L.

CUI
39988191
Reg. Comerț
J09/700/2018
Înregistrată
11.10.2018
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ALEXANDRU VLAHUŢĂ, NR.104, cod poștal 810187
5.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
178.511 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
96.980 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k89 k134 k179 k223 k2022 · Cifră de afaceri: 13.324 RON2023 · Cifră de afaceri: 223.474 RON2024 · Cifră de afaceri: 203.875 RON2025 · Cifră de afaceri: 178.511 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 130.020 RON2024 · Profit: 46.283 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 67.942 RON2023 · Datorii: 7.624 RON2024 · Datorii: 80.391 RON2025 · Datorii: 76.380 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RALUCAATELIERARTIZANAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 178.511 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 178.511 203.875 223.474 13.324
Profit net 0 46.283 130.020 0
Capitaluri proprii 96.980 137.631 91.348 -38.672
Active totale 173.360 218.022 98.972 29.270
Datorii totale 76.380 80.391 7.624 67.942
Număr mediu salariați 1 1 3 2

Analiză de risc — insolvență

5.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.