Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

ELLA ULTRAFASHION S.R.L.

CUI
39985705
Reg. Comerț
J06/1125/2018
Înregistrată
11.10.2018
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, STR. COLINELOR, NR.2/B, cod poștal 425300
4.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sîngeorz-Băi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
45.958 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
11.252 RON
▼ 21% vs 2024
Capitaluri proprii
19.876 RON
▲ 130% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k25 k38 k51 k64 k2021 · Cifră de afaceri: 36.749 RON2022 · Cifră de afaceri: 63.685 RON2023 · Cifră de afaceri: 59.182 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.437 RON2025 · Cifră de afaceri: 45.958 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 14.206 RON2025 · Profit: 11.252 RON2021 · Datorii: 41.715 RON2022 · Datorii: 36.566 RON2023 · Datorii: 55.142 RON2024 · Datorii: 53.045 RON2025 · Datorii: 40.712 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELLA ULTRAFASHION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 45.958 RON în 2025, cu un profit net de 11.252 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 45.958 47.437 59.182 63.685 36.749
Profit net 11.252 14.206 0 0 0
Capitaluri proprii 19.876 8.624 -5.582 -2.724 1.523
Active totale 60.588 61.669 49.560 33.842 43.238
Datorii totale 40.712 53.045 55.142 36.566 41.715
Număr mediu salariați 0 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.