Activă GORJ

BUILDING SECURITY SOLUTIONS S.R.L.

CUI
39981312
Reg. Comerț
J18/844/2018
Înregistrată
10.10.2018
Sediu social JUD. GORJ, SAT RUGI COM. TURCINEŞTI, STR. G-RAL IOAN SICHITIU, NR.19, cod poștal 217533
27.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 10.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
357.500 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
256.938 RON
▲ 37% vs 2024
Capitaluri proprii
257.178 RON
▲ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k143 k215 k286 k358 k2021 · Cifră de afaceri: 120.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 153.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 298.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 269.900 RON2025 · Cifră de afaceri: 357.500 RON2021 · Profit: 45.707 RON2022 · Profit: 115.771 RON2023 · Profit: 183.609 RON2024 · Profit: 187.383 RON2025 · Profit: 256.938 RON2021 · Datorii: 1.116 RON2022 · Datorii: 6.134 RON2023 · Datorii: 13.400 RON2024 · Datorii: 31.468 RON2025 · Datorii: 21.506 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BUILDING SECURITY SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 357.500 RON în 2025, cu un profit net de 256.938 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 357.500 269.900 298.000 153.500 120.500
Profit net 256.938 187.383 183.609 115.771 45.707
Capitaluri proprii 257.178 187.623 183.849 116.011 134.687
Active totale 278.684 219.091 197.249 122.145 135.803
Datorii totale 21.506 31.468 13.400 6.134 1.116
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

27.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.