Activă BRAŞOV

PLANETEERS ARCHITECTS S.R.L.

CUI
39970950
Reg. Comerț
J2018002300088
Înregistrată
08.10.2018
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.1, CAMERA 2, BL.6, SC.C, AP.11
5.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 08.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
76.305 RON
▼ 54% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
37.592 RON
▼ 64% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k112 k168 k224 k280 k2021 · Cifră de afaceri: 261.386 RON2022 · Cifră de afaceri: 280.280 RON2023 · Cifră de afaceri: 192.304 RON2024 · Cifră de afaceri: 164.166 RON2025 · Cifră de afaceri: 76.305 RON2021 · Profit: 65.576 RON2022 · Profit: 52.417 RON2023 · Profit: 542 RON2024 · Profit: 18.484 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.394 RON2022 · Datorii: 12.520 RON2023 · Datorii: 13.189 RON2024 · Datorii: 8.909 RON2025 · Datorii: 23.264 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PLANETEERS ARCHITECTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 76.305 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 76.305 164.166 192.304 280.280 261.386
Profit net 0 18.484 542 52.417 65.576
Capitaluri proprii 37.592 104.057 97.038 148.042 127.204
Active totale 59.291 111.738 108.981 160.498 129.386
Datorii totale 23.264 8.909 13.189 12.520 2.394
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

5.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.