Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HELVIA RECINA MMXVIII S.R.L.

CUI
39966355
Reg. Comerț
J40/14377/2018
Înregistrată
08.10.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ALEEA CRICOVUL SĂRAT, NR.9, BL.N27, SC.4, AP.48, cod poștal 41535
9.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 08.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
295.625 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
158.778 RON
▲ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
1.411.626 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0209 k419 k628 k838 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 808.144 RON2022 · Cifră de afaceri: 844.353 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.046.984 RON2024 · Cifră de afaceri: 445.497 RON2025 · Cifră de afaceri: 295.625 RON2021 · Profit: 757.924 RON2022 · Profit: 793.868 RON2023 · Profit: 813.025 RON2024 · Profit: 157.627 RON2025 · Profit: 158.778 RON2021 · Datorii: 31.086 RON2022 · Datorii: 21.691 RON2023 · Datorii: 12.318 RON2024 · Datorii: 24.142 RON2025 · Datorii: 461.818 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HELVIA RECINA MMXVIII S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 295.625 RON în 2025, cu un profit net de 158.778 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 295.625 445.497 1.046.984 844.353 808.144
Profit net 158.778 157.627 813.025 793.868 757.924
Capitaluri proprii 1.411.626 1.652.847 1.851.673 1.623.975 1.240.317
Active totale 1.873.444 1.676.989 1.863.991 1.645.666 1.271.403
Datorii totale 461.818 24.142 12.318 21.691 31.086
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.