Activă ARAD

DAROM MEDICA S.R.L.

CUI
39959919
Reg. Comerț
J02/1593/2018
Înregistrată
04.10.2018
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, SPL. G-RAL GHEORGHE MAGHERU, BL.301, SC.E, AP.37/B
36.55
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 04.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.108.678 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
487.984 RON
▲ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
488.224 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0222 k443 k665 k887 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 688.970 RON2022 · Cifră de afaceri: 853.027 RON2023 · Cifră de afaceri: 898.437 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.044.122 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.108.678 RON2021 · Profit: 499.411 RON2022 · Profit: 527.480 RON2023 · Profit: 531.062 RON2024 · Profit: 408.230 RON2025 · Profit: 487.984 RON2021 · Datorii: 9.141 RON2022 · Datorii: 114.887 RON2023 · Datorii: 74.754 RON2024 · Datorii: 67.977 RON2025 · Datorii: 24.640 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAROM MEDICA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.108.678 RON în 2025, cu un profit net de 487.984 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.108.678 1.044.122 898.437 853.027 688.970
Profit net 487.984 408.230 531.062 527.480 499.411
Capitaluri proprii 488.224 408.470 531.302 527.720 499.651
Active totale 512.864 476.447 587.916 642.607 508.792
Datorii totale 24.640 67.977 74.754 114.887 9.141
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

36.55
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.