Activă DOLJ

PAPUC MED S.R.L.

CUI
39958972
Reg. Comerț
J2018002114160
Înregistrată
04.10.2018
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. TOPORAŞI, NR.38, BL.CORP C1
10.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 04.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
457.503 RON
▲ 45% vs 2024
Profit net
335.661 RON
▲ 119% vs 2024
Capitaluri proprii
335.994 RON
▲ 119% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k183 k275 k366 k458 k2021 · Cifră de afaceri: 264.779 RON2022 · Cifră de afaceri: 282.083 RON2023 · Cifră de afaceri: 326.341 RON2024 · Cifră de afaceri: 315.460 RON2025 · Cifră de afaceri: 457.503 RON2021 · Profit: 209.641 RON2022 · Profit: 202.026 RON2023 · Profit: 233.093 RON2024 · Profit: 152.973 RON2025 · Profit: 335.661 RON2021 · Datorii: 107.980 RON2022 · Datorii: 5.681 RON2023 · Datorii: 4.494 RON2024 · Datorii: 6.634 RON2025 · Datorii: 258.075 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PAPUC MED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 457.503 RON în 2025, cu un profit net de 335.661 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 457.503 315.460 326.341 282.083 264.779
Profit net 335.661 152.973 233.093 202.026 209.641
Capitaluri proprii 335.994 153.332 281.360 202.266 209.881
Active totale 594.069 159.966 285.854 207.947 317.861
Datorii totale 258.075 6.634 4.494 5.681 107.980
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

10.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.