Activă GALAŢI

ANIFLORY STIL S.R.L.

CUI
39951745
Reg. Comerț
J2018001376170
Înregistrată
03.10.2018
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. DUNĂREA, NR.2, CAMERA 3, BL.B3, SC.3, AP.43
13.92
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 03.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
347.263 RON
▲ 34% vs 2024
Profit net
58.614 RON
Capitaluri proprii
55.900 RON
▲ 2160% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k139 k208 k278 k347 k2021 · Cifră de afaceri: 295.233 RON2022 · Cifră de afaceri: 186.491 RON2023 · Cifră de afaceri: 256.921 RON2024 · Cifră de afaceri: 259.643 RON2025 · Cifră de afaceri: 347.263 RON2021 · Profit: 49.171 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 58.614 RON2021 · Datorii: 5.233 RON2022 · Datorii: 14.838 RON2023 · Datorii: 44.534 RON2024 · Datorii: 57.071 RON2025 · Datorii: 25.810 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANIFLORY STIL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 347.263 RON în 2025, cu un profit net de 58.614 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 347.263 259.643 256.921 186.491 295.233
Profit net 58.614 0 0 0 49.171
Capitaluri proprii 55.900 -2.714 34.595 47.227 50.950
Active totale 81.710 54.357 79.129 62.065 56.183
Datorii totale 25.810 57.071 44.534 14.838 5.233
Număr mediu salariați 2 3 3 2 3

Analiză de risc — insolvență

13.92
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.