Activă CLUJ

MANOLLI MOB S.R.L.

CUI
39945409
Reg. Comerț
J12/4461/2018
Înregistrată
02.10.2018
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUNĂ ZIUA, NR.37A, BL.E2A, SC.2, ET.4, AP.40, cod poștal 400498
14.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 02.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
357.893 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k87 k131 k174 k218 k2021 · Cifră de afaceri: 182.416 RON2022 · Cifră de afaceri: 217.710 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 90.211 RON2022 · Profit: 162.155 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 90.601 RON2022 · Datorii: 47.462 RON2023 · Datorii: 47.639 RON2024 · Datorii: 47.146 RON2025 · Datorii: 44.099 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MANOLLI MOB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 217.710 182.416
Profit net 0 0 0 162.155 90.211
Capitaluri proprii 357.893 357.893 384.617 385.282 254.706
Active totale 401.992 405.039 432.256 432.744 345.307
Datorii totale 44.099 47.146 47.639 47.462 90.601
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.