Activă Plătitor TVA MUREŞ

CONFORT FOR YOU S.R.L.

CUI
39916772
Reg. Comerț
J2018001426266
Înregistrată
25.09.2018
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. RODNEI, NR.87
13.77
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 25.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.192.319 RON
▲ 29% vs 2024
Profit net
612.632 RON
▼ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
612.872 RON
▼ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
14
▲ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0438 k877 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 728.977 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.652.208 RON2023 · Cifră de afaceri: 873.051 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.703.100 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.192.319 RON2021 · Profit: 217.260 RON2022 · Profit: 695.810 RON2023 · Profit: 200.227 RON2024 · Profit: 843.244 RON2025 · Profit: 612.632 RON2021 · Datorii: 45.339 RON2022 · Datorii: 122.494 RON2023 · Datorii: 26.475 RON2024 · Datorii: 201.933 RON2025 · Datorii: 274.681 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONFORT FOR YOU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.192.319 RON în 2025, cu un profit net de 612.632 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.192.319 1.703.100 873.051 1.652.208 728.977
Profit net 612.632 843.244 200.227 695.810 217.260
Capitaluri proprii 612.872 843.484 321.306 696.010 297.990
Active totale 885.158 1.045.417 346.833 818.504 343.329
Datorii totale 274.681 201.933 26.475 122.494 45.339
Număr mediu salariați 14 12 7 7 1

Analiză de risc — insolvență

13.77
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.