Activă VASLUI

LA BAR LA ŢÂRU S.R.L.

CUI
39889090
Reg. Comerț
J37/651/2018
Înregistrată
19.09.2018
Sediu social JUD. VASLUI, SAT CRIVEŞTI COM. TUTOVA, CRIVEŞTI, NR.208, cod poștal 737556
4.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 19.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
80.824 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
17.982 RON
▼ 45% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k42 k63 k85 k106 k2021 · Cifră de afaceri: 53.276 RON2022 · Cifră de afaceri: 92.845 RON2023 · Cifră de afaceri: 105.633 RON2024 · Cifră de afaceri: 86.642 RON2025 · Cifră de afaceri: 80.824 RON2021 · Profit: 12.754 RON2022 · Profit: 15.374 RON2023 · Profit: 23.402 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.159 RON2022 · Datorii: 9.669 RON2023 · Datorii: 9.790 RON2024 · Datorii: 15.363 RON2025 · Datorii: 17.109 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA BAR LA ŢÂRU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 80.824 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 80.824 86.642 105.633 92.845 53.276
Profit net 0 0 23.402 15.374 12.754
Capitaluri proprii 17.982 32.843 77.282 53.880 38.506
Active totale 35.091 48.206 87.072 63.549 26.765
Datorii totale 17.109 15.363 9.790 9.669 3.159
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.