Activă OLT

VIEW ARTS STUDIO S.R.L.

CUI
39882254
Reg. Comerț
J28/797/2018
Înregistrată
18.09.2018
Sediu social JUD. OLT, MUN. CARACAL, ALEEA VIRGIL CARIANOPOL, NR.6, BL.N1, SC.A, ET.3, AP.13, cod poștal 235200
-6.14
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caracal
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 18.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
34.200 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-147.074 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

028 k56 k84 k112 k139 k2021 · Cifră de afaceri: 41.006 RON2022 · Cifră de afaceri: 128.450 RON2023 · Cifră de afaceri: 51.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 46.850 RON2025 · Cifră de afaceri: 34.200 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 4.849 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 138.540 RON2022 · Datorii: 139.493 RON2023 · Datorii: 131.774 RON2024 · Datorii: 132.317 RON2025 · Datorii: 133.177 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIEW ARTS STUDIO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 34.200 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 34.200 46.850 51.300 128.450 41.006
Profit net 0 0 4.849 0 0
Capitaluri proprii -147.074 -145.766 -143.881 -148.730 -145.719
Active totale 75.713 87.594 100.369 120.109 147.278
Datorii totale 133.177 132.317 131.774 139.493 138.540
Număr mediu salariați 0 1 1 4 4

Analiză de risc — insolvență

-6.14
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.