Activă BUZĂU

TITAN ANTIC CHAMPION S.R.L.

CUI
39882009
Reg. Comerț
J2018000943102
Înregistrată
18.09.2018
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT CÂNDEŞTI COM. VERNEŞTI, STR. 1, NR.4, cod poștal 127677
-0.83
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 18.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
287.226 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
32.277 RON
Capitaluri proprii
-65.580 RON
▲ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k238 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 152.625 RON2023 · Cifră de afaceri: 297.252 RON2024 · Cifră de afaceri: 296.503 RON2025 · Cifră de afaceri: 287.226 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 32.277 RON2021 · Datorii: 70.303 RON2022 · Datorii: 157.461 RON2023 · Datorii: 255.480 RON2024 · Datorii: 248.833 RON2025 · Datorii: 259.519 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TITAN ANTIC CHAMPION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 287.226 RON în 2025, cu un profit net de 32.277 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 287.226 296.503 297.252 152.625 0
Profit net 32.277 0 0 0 0
Capitaluri proprii -65.580 -97.857 -80.551 -60.626 -56.673
Active totale 193.780 150.976 174.474 89.650 13.630
Datorii totale 259.519 248.833 255.480 157.461 70.303
Număr mediu salariați 3 3 2 2 0

Analiză de risc — insolvență

-0.83
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.