Activă CLUJ

MADERA CREATION S.R.L.

CUI
39867343
Reg. Comerț
J12/4087/2018
Înregistrată
13.09.2018
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. TEILOR, NR.12, MANSARDA, cod poștal 405300
-92.93
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 13.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
40.000 RON
▼ 42% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-210.633 RON
▼ 64% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k90 k135 k181 k226 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.960 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 68.378 RON2025 · Cifră de afaceri: 40.000 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 34.648 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 196.265 RON2022 · Datorii: 208.056 RON2023 · Datorii: 181.916 RON2024 · Datorii: 166.806 RON2025 · Datorii: 225.661 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MADERA CREATION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 40.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 40.000 68.378 0 1.960 0
Profit net 0 34.648 0 0 0
Capitaluri proprii -210.633 -128.492 -163.139 -153.887 -145.213
Active totale 15.028 38.314 18.777 54.169 51.052
Datorii totale 225.661 166.806 181.916 208.056 196.265
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-92.93
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.