Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CONCEPT ART PRODUCTION S.R.L.

CUI
39864304
Reg. Comerț
J40/13045/2018
Înregistrată
13.09.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. SG. NIŢU VASILE, NR.68, CAMERA 1, BL.26, SC.3, ET.8, AP.106, cod poștal 41548
6.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9001
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 13.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
105.316 RON
▼ 59% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
26.349 RON
▼ 75% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k170 k227 k284 k2021 · Cifră de afaceri: 58.043 RON2022 · Cifră de afaceri: 104.350 RON2023 · Cifră de afaceri: 283.855 RON2024 · Cifră de afaceri: 256.888 RON2025 · Cifră de afaceri: 105.316 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 26.340 RON2023 · Profit: 138.000 RON2024 · Profit: 103.981 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 18.439 RON2022 · Datorii: 2.600 RON2023 · Datorii: 2.189 RON2024 · Datorii: 14.478 RON2025 · Datorii: 12.624 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONCEPT ART PRODUCTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 105.316 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 105.316 256.888 283.855 104.350 58.043
Profit net 0 103.981 138.000 26.340 0
Capitaluri proprii 26.349 106.221 138.240 9.829 -16.511
Active totale 38.973 120.699 146.559 18.419 5.217
Datorii totale 12.624 14.478 2.189 2.600 18.439
Număr mediu salariați 2 2 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

6.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9001).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.