Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

MATHIAS LOGISTIC SERVICE S.R.L.

CUI
39853038
Reg. Comerț
J2018000455256
Înregistrată
11.09.2018
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT ŞIMIAN COM. ŞIMIAN, CAL. CRAIOVEI, NR.209
2.31
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
448.382 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
50.998 RON
Capitaluri proprii
1.547 RON
▲ 103% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0102 k204 k306 k408 k511 k2021 · Cifră de afaceri: 458.327 RON2022 · Cifră de afaceri: 184.895 RON2023 · Cifră de afaceri: 375.628 RON2024 · Cifră de afaceri: 510.557 RON2025 · Cifră de afaceri: 448.382 RON2021 · Profit: 117.182 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 5.139 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 50.998 RON2021 · Datorii: 68.239 RON2022 · Datorii: 74.384 RON2023 · Datorii: 86.569 RON2024 · Datorii: 358.067 RON2025 · Datorii: 223.852 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MATHIAS LOGISTIC SERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 448.382 RON în 2025, cu un profit net de 50.998 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 448.382 510.557 375.628 184.895 458.327
Profit net 50.998 0 5.139 0 117.182
Capitaluri proprii 1.547 -49.451 13.721 8.582 117.466
Active totale 225.399 308.616 100.290 82.966 185.705
Datorii totale 223.852 358.067 86.569 74.384 68.239
Număr mediu salariați 2 3 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.31
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.