Activă Plătitor TVA ARAD

BEST VISION PRO S.R.L.

CUI
39846456
Reg. Comerț
J02/1443/2018
Înregistrată
10.09.2018
Sediu social JUD. ARAD, ORŞ. SÂNTANA, STR. TEIULUI, NR.9
21.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 10.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
199.158 RON
▲ 225% vs 2024
Profit net
156.274 RON
▲ 225% vs 2024
Capitaluri proprii
156.515 RON
▲ 162% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k119 k159 k199 k2021 · Cifră de afaceri: 5.506 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.515 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 61.263 RON2025 · Cifră de afaceri: 199.158 RON2021 · Profit: 4.565 RON2022 · Profit: 5.089 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 48.039 RON2025 · Profit: 156.274 RON2021 · Datorii: 139 RON2022 · Datorii: 254 RON2023 · Datorii: 254 RON2024 · Datorii: 16.037 RON2025 · Datorii: 21.916 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEST VISION PRO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 199.158 RON în 2025, cu un profit net de 156.274 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 199.158 61.263 0 8.515 5.506
Profit net 156.274 48.039 0 5.089 4.565
Capitaluri proprii 156.515 59.770 11.731 11.731 6.643
Active totale 178.431 75.807 11.985 11.985 6.782
Datorii totale 21.916 16.037 254 254 139
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

21.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.