Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OFFICE RESURSE ACTIV DNS S.R.L.

CUI
39825941
Reg. Comerț
J2018012603401
Înregistrată
04.09.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR VULTURENI, NR.54, CAMERA 5
-1.67
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 04.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
56.200 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-8.968 RON
▼ 471% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k179 k239 k299 k2021 · Cifră de afaceri: 284.394 RON2022 · Cifră de afaceri: 299.082 RON2023 · Cifră de afaceri: 270.452 RON2024 · Cifră de afaceri: 81.710 RON2025 · Cifră de afaceri: 56.200 RON2021 · Profit: 207.362 RON2022 · Profit: 205.599 RON2023 · Profit: 176.601 RON2024 · Profit: 2.178 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 9.397 RON2022 · Datorii: 12.826 RON2023 · Datorii: 3.945 RON2024 · Datorii: 60.138 RON2025 · Datorii: 48.750 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OFFICE RESURSE ACTIV DNS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 56.200 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 56.200 81.710 270.452 299.082 284.394
Profit net 0 2.178 176.601 205.599 207.362
Capitaluri proprii -8.968 2.418 176.841 205.839 207.602
Active totale 39.782 62.556 180.786 218.665 216.999
Datorii totale 48.750 60.138 3.945 12.826 9.397
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-1.67
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.