Activă VASLUI

SORINEL NICA S.R.L.

CUI
39821893
Reg. Comerț
J37/606/2018
Înregistrată
03.09.2018
Sediu social JUD. VASLUI, SAT VALEA LUI DARIE COM. ROŞIEŞTI, VALEA LUI DARIE, NR.134A, cod poștal 737472
3.44
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 03.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
248.956 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
2.641 RON
▼ 89% vs 2024
Capitaluri proprii
11.203 RON
▼ 66% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k111 k166 k221 k277 k2021 · Cifră de afaceri: 201.254 RON2022 · Cifră de afaceri: 250.084 RON2023 · Cifră de afaceri: 276.615 RON2024 · Cifră de afaceri: 260.304 RON2025 · Cifră de afaceri: 248.956 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 12.512 RON2024 · Profit: 24.153 RON2025 · Profit: 2.641 RON2021 · Datorii: 59.195 RON2022 · Datorii: 94.997 RON2023 · Datorii: 132.124 RON2024 · Datorii: 88.367 RON2025 · Datorii: 22.877 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SORINEL NICA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 248.956 RON în 2025, cu un profit net de 2.641 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 248.956 260.304 276.615 250.084 201.254
Profit net 2.641 24.153 12.512 0 0
Capitaluri proprii 11.203 32.715 8.562 -3.950 2.393
Active totale 34.080 121.082 140.686 91.047 61.588
Datorii totale 22.877 88.367 132.124 94.997 59.195
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.44
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.