Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ATELIER FUNDAMENTAL S.R.L.

CUI
39819990
Reg. Comerț
J40/12496/2018
Înregistrată
01.09.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BAICULUI, NR.82, INTRAREA B, CAMERA 2, ET.1, cod poștal 21784
10.94
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 01.09.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
79.015 RON
▼ 54% vs 2024
Profit net
12.896 RON
▼ 87% vs 2024
Capitaluri proprii
128.452 RON
▼ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k69 k104 k138 k173 k2021 · Cifră de afaceri: 103.495 RON2022 · Cifră de afaceri: 115.520 RON2023 · Cifră de afaceri: 100.338 RON2024 · Cifră de afaceri: 172.770 RON2025 · Cifră de afaceri: 79.015 RON2021 · Profit: 76.509 RON2022 · Profit: 89.929 RON2023 · Profit: 44.340 RON2024 · Profit: 100.216 RON2025 · Profit: 12.896 RON2021 · Datorii: 2.243 RON2022 · Datorii: 2.266 RON2023 · Datorii: 5.287 RON2024 · Datorii: 18.100 RON2025 · Datorii: 28.395 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATELIER FUNDAMENTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 79.015 RON în 2025, cu un profit net de 12.896 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 79.015 172.770 100.338 115.520 103.495
Profit net 12.896 100.216 44.340 89.929 76.509
Capitaluri proprii 128.452 153.891 179.990 135.650 215.721
Active totale 156.847 171.991 185.277 137.916 217.964
Datorii totale 28.395 18.100 5.287 2.266 2.243
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

10.94
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.