Activă SATU MARE

SM SMOKE 2021 S.R.L.

CUI
39818898
Reg. Comerț
J30/803/2018
Înregistrată
31.08.2018
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GELLÉRT SÁNDOR, NR.66/D, AP.15
-41.86
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 31.08.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-39.531 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k19 k28 k37 k47 k2021 · Cifră de afaceri: 5.035 RON2022 · Cifră de afaceri: 14.255 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.575 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 1.308 RON2022 · Profit: 1.692 RON2023 · Profit: 897 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 43.499 RON2022 · Datorii: 39.584 RON2023 · Datorii: 46.771 RON2024 · Datorii: 46.164 RON2025 · Datorii: 46.164 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SM SMOKE 2021 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 8.575 14.255 5.035
Profit net 0 0 897 1.692 1.308
Capitaluri proprii -39.531 -38.302 -29.193 -30.175 -31.867
Active totale 6.373 7.602 17.318 9.149 11.372
Datorii totale 46.164 46.164 46.771 39.584 43.499
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-41.86
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.