Activă DOLJ

TOTAL FIT CAMP S.R.L.

CUI
39807554
Reg. Comerț
J16/1852/2018
Înregistrată
29.08.2018
Sediu social JUD. DOLJ, ORŞ. DĂBULENI, STR. VICTORIEI, NR.104
13.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bechet
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 29.08.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
41.564 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
14.845 RON
Capitaluri proprii
15.105 RON
▼ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k39 k52 k64 k2021 · Cifră de afaceri: 64.449 RON2022 · Cifră de afaceri: 58.560 RON2023 · Cifră de afaceri: 46.887 RON2024 · Cifră de afaceri: 46.342 RON2025 · Cifră de afaceri: 41.564 RON2021 · Profit: 45.492 RON2022 · Profit: 34.749 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 14.845 RON2021 · Datorii: 3.525 RON2022 · Datorii: 3.308 RON2023 · Datorii: 4.489 RON2024 · Datorii: 6.624 RON2025 · Datorii: 4.686 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOTAL FIT CAMP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 41.564 RON în 2025, cu un profit net de 14.845 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 41.564 46.342 46.887 58.560 64.449
Profit net 14.845 0 0 34.749 45.492
Capitaluri proprii 15.105 25.614 37.314 86.390 83.592
Active totale 37.191 32.238 41.803 89.698 87.117
Datorii totale 4.686 6.624 4.489 3.308 3.525
Număr mediu salariați 0 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

13.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.