Activă VÂLCEA

TEOMARIS BIOFRUCTE S.R.L.

CUI
39796439
Reg. Comerț
J2018000683383
Înregistrată
28.08.2018
Sediu social JUD. VÂLCEA, SAT LUNGEŞTI COM. LUNGEŞTI, STR PRINCIPALĂ, NR.2A, cod poștal 247325
20.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 28.08.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
158.300 RON
▼ 38% vs 2024
Profit net
29.521 RON
▲ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
75.674 RON
▲ 73% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 75% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k110 k165 k220 k275 k2021 · Cifră de afaceri: 274.640 RON2022 · Cifră de afaceri: 184.634 RON2023 · Cifră de afaceri: 243.463 RON2024 · Cifră de afaceri: 257.245 RON2025 · Cifră de afaceri: 158.300 RON2021 · Profit: 5.643 RON2022 · Profit: 30.518 RON2023 · Profit: 22.600 RON2024 · Profit: 21.002 RON2025 · Profit: 29.521 RON2021 · Datorii: 49.864 RON2022 · Datorii: 177.474 RON2023 · Datorii: 29.511 RON2024 · Datorii: 8.420 RON2025 · Datorii: 6.859 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEOMARIS BIOFRUCTE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 158.300 RON în 2025, cu un profit net de 29.521 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 158.300 257.245 243.463 184.634 274.640
Profit net 29.521 21.002 22.600 30.518 5.643
Capitaluri proprii 75.674 43.801 22.800 37.908 33.390
Active totale 111.166 126.888 152.304 215.382 223.653
Datorii totale 6.859 8.420 29.511 177.474 49.864
Număr mediu salariați 1 4 6 7 8

Analiză de risc — insolvență

20.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.