Activă BRAŞOV

TEHNOBASARAB S.R.L.

CUI
39795336
Reg. Comerț
J2018001952080
Înregistrată
27.08.2018
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. UNIRII, NR.14, ÎNC.2, cod poștal 505600
10.21
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 27.08.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
167.801 RON
▼ 42% vs 2024
Profit net
290 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
222.335 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k116 k174 k232 k290 k2021 · Cifră de afaceri: 228.040 RON2022 · Cifră de afaceri: 173.367 RON2023 · Cifră de afaceri: 232.818 RON2024 · Cifră de afaceri: 290.497 RON2025 · Cifră de afaceri: 167.801 RON2021 · Profit: 25.908 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 91.151 RON2024 · Profit: 103.981 RON2025 · Profit: 290 RON2021 · Datorii: 122.974 RON2022 · Datorii: 13.973 RON2023 · Datorii: 35.001 RON2024 · Datorii: 51.728 RON2025 · Datorii: 48.514 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEHNOBASARAB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 167.801 RON în 2025, cu un profit net de 290 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 167.801 290.497 232.818 173.367 228.040
Profit net 290 103.981 91.151 0 25.908
Capitaluri proprii 222.335 222.045 139.477 71.151 64.943
Active totale 270.849 273.773 174.478 85.124 187.917
Datorii totale 48.514 51.728 35.001 13.973 122.974
Număr mediu salariați 2 2 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

10.21
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.