Activă Plătitor TVA SIBIU

ATES FRONT S.R.L.

CUI
39783803
Reg. Comerț
J2018001157324
Înregistrată
24.08.2018
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, CAL. ŞURII MICI, NR.98E, cod poștal 550137
-2.91
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 24.08.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.165.000 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
29.818 RON
Capitaluri proprii
-125.763 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0233 k466 k699 k932 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 872.274 RON2022 · Cifră de afaceri: 966.191 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.039.433 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.004.550 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.165.000 RON2021 · Profit: 5.756 RON2022 · Profit: 351.937 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 29.818 RON2021 · Datorii: 540.244 RON2022 · Datorii: 148.612 RON2023 · Datorii: 289.971 RON2024 · Datorii: 316.075 RON2025 · Datorii: 345.831 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATES FRONT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.165.000 RON în 2025, cu un profit net de 29.818 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.165.000 1.004.550 1.039.433 966.191 872.274
Profit net 29.818 0 0 351.937 5.756
Capitaluri proprii -125.763 -155.581 -73.441 765 -364.171
Active totale 216.826 156.783 211.001 148.945 172.551
Datorii totale 345.831 316.075 289.971 148.612 540.244
Număr mediu salariați 5 6 6 6 6

Analiză de risc — insolvență

-2.91
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.