Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HABIO AG PROPERTIES S.R.L.

CUI
39783536
Reg. Comerț
J2018012060408
Înregistrată
24.08.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR CIBINULUI, NR.18, CAMERA 3, cod poștal 52163
10.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 24.08.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.795 RON
Profit net
1.541.614 RON
Capitaluri proprii
8.981.688 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04,9 mil9,7 mil15 mil19 mil24 mil2021 · Cifră de afaceri: 24.274.427 RON2022 · Cifră de afaceri: 978.257 RON2023 · Cifră de afaceri: 420 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.795 RON2021 · Profit: 7.231.998 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 1.541.614 RON2021 · Datorii: 5.401.892 RON2022 · Datorii: 9.332.218 RON2023 · Datorii: 9.097.374 RON2024 · Datorii: 11.640.717 RON2025 · Datorii: 2.248.149 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HABIO AG PROPERTIES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.795 RON în 2025, cu un profit net de 1.541.614 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.795 0 420 978.257 24.274.427
Profit net 1.541.614 0 0 0 7.231.998
Capitaluri proprii 8.981.688 11.040.074 11.270.809 11.650.747 8.056.715
Active totale 11.229.837 22.680.791 20.550.241 20.982.965 13.459.695
Datorii totale 2.248.149 11.640.717 9.097.374 9.332.218 5.401.892
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

10.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.