Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ANTONIA MOB DESIGN S.R.L.

CUI
39756795
Reg. Comerț
J40/11784/2018
Înregistrată
20.08.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. PANTELIMON, NR.229, BL.69T, SC.A, ET.3, AP.17, cod poștal 21602
33.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 20.08.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
288.207 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
190.351 RON
▲ 54% vs 2024
Capitaluri proprii
784.105 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k237 k296 k2021 · Cifră de afaceri: 276.193 RON2022 · Cifră de afaceri: 296.479 RON2023 · Cifră de afaceri: 296.241 RON2024 · Cifră de afaceri: 280.624 RON2025 · Cifră de afaceri: 288.207 RON2021 · Profit: 212.268 RON2022 · Profit: 246.963 RON2023 · Profit: 232.675 RON2024 · Profit: 123.419 RON2025 · Profit: 190.351 RON2021 · Datorii: 48.734 RON2022 · Datorii: 49.809 RON2023 · Datorii: 57.698 RON2024 · Datorii: 48.117 RON2025 · Datorii: 33.097 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANTONIA MOB DESIGN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 288.207 RON în 2025, cu un profit net de 190.351 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 288.207 280.624 296.241 296.479 276.193
Profit net 190.351 123.419 232.675 246.963 212.268
Capitaluri proprii 784.105 593.754 568.061 335.387 415.763
Active totale 817.202 690.325 655.826 407.033 464.497
Datorii totale 33.097 48.117 57.698 49.809 48.734
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

33.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.