Activă HUNEDOARA

MARIUS MAGDA AUTOSERVICE S.R.L.

CUI
39746147
Reg. Comerț
J20/1016/2018
Înregistrată
13.08.2018
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. BRAD, STR. AVRAM IANCU, NR.63, cod poștal 335200
3.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Brad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 13.08.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
84.750 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
8.813 RON
Capitaluri proprii
-6.992 RON
▲ 56% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k34 k51 k68 k85 k2021 · Cifră de afaceri: 52.420 RON2022 · Cifră de afaceri: 55.050 RON2023 · Cifră de afaceri: 79.141 RON2024 · Cifră de afaceri: 84.170 RON2025 · Cifră de afaceri: 84.750 RON2021 · Profit: 18.458 RON2022 · Profit: 6.144 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 8.813 RON2021 · Datorii: 9.515 RON2022 · Datorii: 9.833 RON2023 · Datorii: 14.085 RON2024 · Datorii: 22.167 RON2025 · Datorii: 18.961 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARIUS MAGDA AUTOSERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 84.750 RON în 2025, cu un profit net de 8.813 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 84.750 84.170 79.141 55.050 52.420
Profit net 8.813 0 0 6.144 18.458
Capitaluri proprii -6.992 -15.805 -3.291 14.320 8.176
Active totale 11.969 6.362 10.794 24.153 17.691
Datorii totale 18.961 22.167 14.085 9.833 9.515
Număr mediu salariați 1 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.