Activă Plătitor TVA MUREŞ

BELFAST COMPLEX S.R.L.

CUI
39694820
Reg. Comerț
J2018001181264
Înregistrată
31.07.2018
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT LIVEZENI COM. LIVEZENI, STR. LUNGĂ, NR.37, cod poștal 547365
1.07
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 31.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
74.656 RON
▼ 60% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
84.276 RON
▼ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0104 k209 k313 k418 k522 k2021 · Cifră de afaceri: 88.395 RON2022 · Cifră de afaceri: 157.983 RON2023 · Cifră de afaceri: 173.982 RON2024 · Cifră de afaceri: 184.389 RON2025 · Cifră de afaceri: 74.656 RON2021 · Profit: 49.786 RON2022 · Profit: 61.998 RON2023 · Profit: 40.490 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.558 RON2022 · Datorii: 19.177 RON2023 · Datorii: 214.523 RON2024 · Datorii: 257.413 RON2025 · Datorii: 522.373 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BELFAST COMPLEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 74.656 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 74.656 184.389 173.982 157.983 88.395
Profit net 0 0 40.490 61.998 49.786
Capitaluri proprii 84.276 144.365 152.474 111.984 49.986
Active totale 605.849 401.778 366.997 131.161 62.544
Datorii totale 522.373 257.413 214.523 19.177 12.558
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.07
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.