Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ENERGYMARK SOLUTION S.R.L.

CUI
39690518
Reg. Comerț
J2018010948401
Înregistrată
31.07.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GLODENI, NR.12, CAMERA 21, cod poștal 23824
6.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 31.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.098.175 RON
▲ 62% vs 2024
Profit net
137.564 RON
Capitaluri proprii
1.561.468 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,4 mil2,9 mil4,3 mil5,7 mil7,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.403.208 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.161.908 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.696.394 RON2024 · Cifră de afaceri: 676.152 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.098.175 RON2021 · Profit: 633.000 RON2022 · Profit: 1.754.571 RON2023 · Profit: 298.150 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 137.564 RON2021 · Datorii: 392.877 RON2022 · Datorii: 1.124.561 RON2023 · Datorii: 889.120 RON2024 · Datorii: 1.082.073 RON2025 · Datorii: 1.217.292 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ENERGYMARK SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.098.175 RON în 2025, cu un profit net de 137.564 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.098.175 676.152 2.696.394 7.161.908 3.403.208
Profit net 137.564 0 298.150 1.754.571 633.000
Capitaluri proprii 1.561.468 1.694.260 2.054.761 1.756.611 863.520
Active totale 3.974.950 3.449.182 3.475.262 3.588.262 1.983.580
Datorii totale 1.217.292 1.082.073 889.120 1.124.561 392.877
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

6.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.