Activă Plătitor TVA VÂLCEA

DKT PROJECT-KONSTRUCT S.R.L.

CUI
39683740
Reg. Comerț
J38/607/2018
Înregistrată
30.07.2018
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. APUSULUI, NR.11A, cod poștal 240404
7.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 30.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.742.902 RON
▲ 43% vs 2024
Profit net
784.468 RON
▲ 150% vs 2024
Capitaluri proprii
864.470 RON
▲ 61% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▲ 9% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,4 mil2,8 mil4,3 mil5,7 mil7,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.952.232 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.115.692 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.297.324 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.014.759 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.742.902 RON2021 · Profit: 708.014 RON2022 · Profit: 395.006 RON2023 · Profit: 945.948 RON2024 · Profit: 313.977 RON2025 · Profit: 784.468 RON2021 · Datorii: 431.536 RON2022 · Datorii: 841.565 RON2023 · Datorii: 1.251.570 RON2024 · Datorii: 1.178.038 RON2025 · Datorii: 1.093.943 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DKT PROJECT-KONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.742.902 RON în 2025, cu un profit net de 784.468 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.742.902 4.014.759 5.297.324 7.115.692 4.952.232
Profit net 784.468 313.977 945.948 395.006 708.014
Capitaluri proprii 864.470 538.115 674.449 443.906 999.025
Active totale 1.835.452 1.617.766 1.850.478 1.217.838 1.357.725
Datorii totale 1.093.943 1.178.038 1.251.570 841.565 431.536
Număr mediu salariați 12 11 10 6 4

Analiză de risc — insolvență

7.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.