Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

BISARA SOCIETY S.R.L.

CUI
39666030
Reg. Comerț
J20/947/2018
Înregistrată
25.07.2018
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. VULCAN, BLD. MIHAI VITEAZU, NR.53, BL.95, SC.1, AP.15, cod poștal 336200
1.16
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 25.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
47.810 RON
Profit net
110.814 RON
Capitaluri proprii
3.578 RON
▲ 103% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0236 k472 k707 k943 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 238.140 RON2022 · Cifră de afaceri: 131.172 RON2023 · Cifră de afaceri: 84.965 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 47.810 RON2021 · Profit: 56.395 RON2022 · Profit: 1.572 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 110.814 RON2021 · Datorii: 107.163 RON2022 · Datorii: 95.861 RON2023 · Datorii: 161.718 RON2024 · Datorii: 1.179.045 RON2025 · Datorii: 910.787 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BISARA SOCIETY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 47.810 RON în 2025, cu un profit net de 110.814 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 47.810 0 84.965 131.172 238.140
Profit net 110.814 0 0 1.572 56.395
Capitaluri proprii 3.578 -107.236 21.187 100.014 118.442
Active totale 901.365 1.058.809 169.905 157.106 225.605
Datorii totale 910.787 1.179.045 161.718 95.861 107.163
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.16
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.