Activă DÂMBOVIŢA

FOTO-VIDEO EVENTS GAESTI S.R.L.

CUI
39661229
Reg. Comerț
J15/868/2018
Înregistrată
24.07.2018
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. GĂEŞTI, STR. CUZA VODĂ, NR.14, BL.51E6, SC.A, AP.2, cod poștal 135200
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 24.07.2018)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
24.000 RON
▲ 36% vs 2021
Profit net
3.998 RON
Capitaluri proprii
15.213 RON
▲ 36% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k16 k24 k32 k40 k2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 39.745 RON2020 · Cifră de afaceri: 16.759 RON2021 · Cifră de afaceri: 17.650 RON2022 · Cifră de afaceri: 24.000 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 14.163 RON2020 · Profit: 1.471 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 3.998 RON2018 · Datorii: 3.000 RON2019 · Datorii: 151 RON2020 · Datorii: 0 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 0 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOTO-VIDEO EVENTS GAESTI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 24.000 RON în 2022, cu un profit net de 3.998 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 24.000 17.650 16.759 39.745 0
Profit net 3.998 0 1.471 14.163 0
Capitaluri proprii 15.213 11.215 14.674 13.203 -960
Active totale 15.213 11.215 14.674 13.354 2.040
Datorii totale 0 0 0 151 3.000
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.