Activă Plătitor TVA SIBIU

BAUFEST RESIDENCE S.R.L.

CUI
39653510
Reg. Comerț
J2018001031325
Înregistrată
23.07.2018
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SEMAFORULUI, NR.19, PARTER COMERCIAL, BL.44, AP.3, cod poștal 550315
2.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 23.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
12.723.150 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
620.437 RON
▼ 65% vs 2024
Capitaluri proprii
3.219.655 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,5 mil5,1 mil7,6 mil10 mil13 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.834.169 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.170.175 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.441.612 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.606.839 RON2025 · Cifră de afaceri: 12.723.150 RON2021 · Profit: 757.951 RON2022 · Profit: 1.655.135 RON2023 · Profit: 376.980 RON2024 · Profit: 1.749.937 RON2025 · Profit: 620.437 RON2021 · Datorii: 3.742.449 RON2022 · Datorii: 3.651.465 RON2023 · Datorii: 3.514.644 RON2024 · Datorii: 4.287.519 RON2025 · Datorii: 8.518.868 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BAUFEST RESIDENCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 12.723.150 RON în 2025, cu un profit net de 620.437 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 12.723.150 9.606.839 4.441.612 9.170.175 4.834.169
Profit net 620.437 1.749.937 376.980 1.655.135 757.951
Capitaluri proprii 3.219.655 2.599.218 849.280 1.658.432 1.240.030
Active totale 11.738.523 6.886.737 4.363.924 5.309.647 4.982.479
Datorii totale 8.518.868 4.287.519 3.514.644 3.651.465 3.742.449
Număr mediu salariați 8 7 8 6 6

Analiză de risc — insolvență

2.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.