Activă Plătitor TVA CLUJ

BEWELL THERAPIES S.R.L.

CUI
39621801
Reg. Comerț
J12/3085/2018
Înregistrată
13.07.2018
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EMIL RACOVIŢĂ, NR.5, cod poștal 400165
-101.53
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9604
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 13.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.082 RON
▼ 96% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-889.352 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0227 k455 k682 k910 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.016.566 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.136.941 RON2023 · Cifră de afaceri: 465.421 RON2024 · Cifră de afaceri: 100.978 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.082 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 129.187 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 686.905 RON2022 · Datorii: 849.021 RON2023 · Datorii: 1.080.218 RON2024 · Datorii: 943.292 RON2025 · Datorii: 947.380 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEWELL THERAPIES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.082 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.082 100.978 465.421 1.136.941 1.016.566
Profit net 0 129.187 0 0 0
Capitaluri proprii -889.352 -882.582 -1.011.770 -721.063 -564.738
Active totale 58.028 60.710 68.698 128.208 122.167
Datorii totale 947.380 943.292 1.080.218 849.021 686.905
Număr mediu salariați 0 1 5 8 8

Analiză de risc — insolvență

-101.53
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9604).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.