Activă VRANCEA

LA TAVERNA RA S.R.L.

CUI
39619984
Reg. Comerț
J2018000559396
Înregistrată
13.07.2018
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT TICHIRIŞ COM. VIDRA, , NR.26, PCT. VĂLENI
35.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 13.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
26.551 RON
Profit net
94.915 RON
Capitaluri proprii
-82.820 RON
▲ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k67 k101 k134 k168 k2021 · Cifră de afaceri: 7.507 RON2022 · Cifră de afaceri: 35.670 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.558 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 26.551 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 3.492 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 94.915 RON2021 · Datorii: 156.211 RON2022 · Datorii: 167.950 RON2023 · Datorii: 158.948 RON2024 · Datorii: 94.838 RON2025 · Datorii: 93.814 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA TAVERNA RA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 26.551 RON în 2025, cu un profit net de 94.915 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 26.551 0 1.558 35.670 7.507
Profit net 94.915 0 0 3.492 0
Capitaluri proprii -82.820 -177.735 -150.255 -149.960 -151.093
Active totale 10.994 5.598 110.756 133.622 146.706
Datorii totale 93.814 94.838 158.948 167.950 156.211
Număr mediu salariați 0 0 0 2 4

Analiză de risc — insolvență

35.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.