Activă OLT

MARELLE SWEET MOMENT S.R.L.

CUI
39619887
Reg. Comerț
J28/647/2018
Înregistrată
13.07.2018
Sediu social JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.2, cod poștal 235200
-20.67
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caracal
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 13.07.2018)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
5.482 RON
▼ 85% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-334.416 RON
▼ 266% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0142 k285 k427 k570 k712 k2020 · Cifră de afaceri: 331.523 RON2021 · Cifră de afaceri: 711.880 RON2022 · Cifră de afaceri: 335.145 RON2023 · Cifră de afaceri: 36.709 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.482 RON2020 · Profit: 96.139 RON2021 · Profit: 212.352 RON2022 · Profit: 15.401 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 263.393 RON2021 · Datorii: 381.055 RON2022 · Datorii: 294.043 RON2023 · Datorii: 289.752 RON2024 · Datorii: 321.340 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARELLE SWEET MOMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.482 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 5.482 36.709 335.145 711.880 331.523
Profit net 0 0 15.401 212.352 96.139
Capitaluri proprii -334.416 201.199 316.283 300.881 88.529
Active totale 80.665 597.505 761.655 681.936 351.922
Datorii totale 321.340 289.752 294.043 381.055 263.393
Număr mediu salariați 1 2 5 7 3

Analiză de risc — insolvență

-20.67
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.