Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TRIHAUS COMMUNITY S.R.L.

CUI
39618296
Reg. Comerț
J2018010015406
Înregistrată
13.07.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR TUDOR ARGHEZI, NR.8-10, CLADIREA UNIMED. PARTER. BIROUL UNI_B01
-54.25
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 13.07.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
108.676 RON
▲ 2419% vs 2024
Profit net
81.870 RON
Capitaluri proprii
-2.366.743 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0955 k1,9 mil2,9 mil3,8 mil4,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.612.514 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.842.750 RON2023 · Cifră de afaceri: 35.157 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.315 RON2025 · Cifră de afaceri: 108.676 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 399.768 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 81.870 RON2021 · Datorii: 4.773.837 RON2022 · Datorii: 2.116.223 RON2023 · Datorii: 2.396.898 RON2024 · Datorii: 2.750.743 RON2025 · Datorii: 2.642.643 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRIHAUS COMMUNITY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 108.676 RON în 2025, cu un profit net de 81.870 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 108.676 4.315 35.157 1.842.750 2.612.514
Profit net 81.870 0 0 399.768 0
Capitaluri proprii -2.366.743 -2.448.613 -2.144.633 -1.832.277 -2.232.045
Active totale 275.900 302.130 252.265 283.749 2.286.656
Datorii totale 2.642.643 2.750.743 2.396.898 2.116.223 4.773.837
Număr mediu salariați 0 0 0 2 5

Analiză de risc — insolvență

-54.25
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.